Název:

Outlook 2002 - uživatelská příručka

Autor:

Ing. Petr MĚSTECKÝ

Počet stran:

372 stran B5

Vydavatel:

Computer Press

ISBN:

80-7226-572-5

Prodejní kód:

K0573

Cena:

197 Kč / 284 Sk

Popis:

Přijímáte denně desítky mailů, nepamatujete si, který je který, a ztrácíte nervy jejich hledáním? Během dne se vám několikrát změní program a vy musíte schůzky od začátku a dlouze znovu organizovat? Váš papírový diář je proškrtaný a nepřehledný? Tato kniha je pro vás jedinečným zdrojem poučení, tipů, praktických návodů a názorných řešení, o která se s vámi podělí zkušený autor.

Z obsahu knihy:
· Úvod - seznámíte se s prostředím programu, s členěním knihy a konvencemi pro snazší orientaci.
· Začínáme pracovat s Outlookem 2002 - každodenní operace se naučíte provádět efektivněji a s jistou samozřejmostí, avšak s pomocí autora objevíte, kolik práce ušetří elektronické formuláře pro sledování činností, vyřizování žádostí a jiných, obvykle papírových dokumentů, které lze v Outlooku snadno vytvářet a automatizovat jejich zpracování.
· Elektronická pošta - nejde jen o vytváření a odesílání zpráv, ale i o to, jak efektivně elektronickou poštu využívat i s pomocí pokročilých funkcí.
· Kalendář, Kontakty, Úkoly a Poznámky - přehledně popsáno základní použití i vlastní možnosti nastavení.
· Deník - ušetříte spoustu času, když se zbavíte marného hledání či domnělých ztrát zpráv.
· Integrace s ostatními aplikacemi Office XP - popisuje provázání jednotlivých programů sady Microsoft Office XP s Outlookem a jejich použití.
· Uživatelská nastavení - aby se vám co nejlépe pracovalo, lze si upravit možnosti svého uživatelského nastavení podle svých potřeb.
· Konfigurace - aby nám všechny funkce správně fungovaly, je třeba mít provedenu jejich bezchybnou konfiguraci.

Petr Městecký (*1973) - vystudoval systémové inženýrství na ČVUT Praha, vyučoval kurzy výpočetní techniky v ČSOB a výraznou měrou se podílel na zavedení vzdělávacího systému "počítačové gramotnosti". Vytvořil osnovy kurzů a základní učebnici, která po úpravách vyšla již ve čtvrtém vydání pod názvem Počítač v kanceláři. V současné době se podílí na zavedení standardu distančního vzdělávání formou e-learningu u největšího telekomunikačního operátora v ČR.

 

 


 

Vytvořeno pomocí:

Design a úprava:

 

© 2001 Ing. Petr Městecký